Milí rodiče,
rok se s rokem sešel a my máme za sebou další úžasný školní rok plný her, smíchu, objevování a nových přátelství. Chceme Vám z celého srdce poděkovat za Vaši celoroční podporu, skvělou spolupráci, důvěru, se kterou jste nám své děti každý den svěřovali, a za každý Váš úsměv.
Dětem, které po prázdninách odcházejí do školy, přejeme úspěšný start v první třídě, spoustu jedniček a nových kamarádů. Všem našim školkáčkům i Vám, rodičům, přejeme nádherné léto, dny plné sluníčka, pohody, nezapomenutelných zážitků a hlavně zaslouženého odpočinku.
Krásné prázdniny!
Kolektiv FMŠ Na Výšinách










